باربری مجیدیه

باربری مجیدیه

تلفن مشاوره و استعلام قیمت:

۰۲۱۷۷۹۳۵۵۹۱
۰۲۱۲۲۸۸۷۶۰۳      
۰۲۱۸۸۶۲۶۱۵۸ 

باربری در مجیدیه

شرکت باربری تهران سالهاست در صنعت بسته بندی و حمل اثاثیه و جابجایی منازل و ادارات در تهران مشغول به خدمت رسانی است. این شرکت انواع  خدمات حمل بار، کالا و اثاثیه ی مختلف در ابعاد گوناگون را انجام می دهد.

اگر برای حمل بار و اسباب کشی خود به دنبال یک باربری مطمئن هستید، بهتر است از پرسنل و نیروهای متخصص  باربری مجیدیه کمک بگیرید.

استفاده از ماشین های مختلف با امکانات به روز شده و مخصوص اسباب کشی در باربری مجیدیه باعث سالم ماندن اسباب و اثاثیه شما عزیزان در طول اسباب کشی می شود. به کار بردن شیوه های نوین بسته بندی حرفه ای اثاثیه و استفاده از ضد ضربه برای وسایل حساس و شکستنی از جمله مزایا و روش های کاری ماست.

بعد از بررسی کالا یا اثاثیه ی مورد نظر شما، کادر متخصص در باربری مجیدیه، اقدام به بسته بندی و مقاوم سازی آنها در برابر آسیب های احتمالی می کنند. بنابراین دیگر نگران آسیب رسیدن به وسایل خود در حین اسباب کشی  نباشید. کالا و بار شما با رعایت اصول ایمنی به سلامت به مقصدتان خواهد رسید.

با دقت نظر و برنامه ریزی مناسب در باربری مجیدیه، تمامی سرویس ها و خدمات در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

باربری در محدوده مجیدیه

ماشین های این باربری شامل انواع خاور و کامیونت های موکت کاری شده و مسقف می باشد. پرسنل ما با توجه به کالا و بار شما ماشین مناسب را برای حمل اثاثیه به شما پیشنهاد می کنند. باربری مجیدیه تمام مناطق مجیدیه شمالی و مجیدیه جنوبی را پوشش داده و از این نظر هیچ نگرانی نخواهید داشت.

ضمن آن می توانید از سرویس های ما با تعرفه قیمت و کرایه ی ارزان قیمت و کاملا مقرون به صرفه استفاده کنید. باربری مجیدیه به صورت بیست و چهار ساعته و تمام وقت آماده سرویس دهی به کلیه مشتریان و مراجعین محترم است.

اطمینان داشته باشید، با انتخاب خدمات باربری مجیدیه از این مجموعه، اثاثیه یا بار شما در برابر آسیب های احتمالی تضمین می شود.

رضایت مندی مشتری همواره اولین هدف ماست.

کافی است بدون اتلاف وقت با ما تماس بگیرید تا سرویس و خدمات مورد نظر خود را با کیفیت و هزینه ی مناسب دریافت کنید.

منتظر تماس شما هستیم:

۰۲۱۶۶۷۰۹۴۷۲     

۰۲۱۷۷۹۳۵۵۹۱     

۰۲۱۲۲۸۸۷۶۰۳     

۰۲۱۴۴۳۱۹۰۲۱      

۰۲۱۸۸۶۲۶۱۵۸     

شبانه روزی ۰۹۱۹۴۴۳۵۴۵۰ 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *