باربری ونک

باربری ونک

تلفن مشاوره و استعلام قیمت:

۰۲۱۷۷۹۳۵۵۹۱      
۰۲۱۲۲۸۸۷۶۰۳       
۰۲۱۸۸۶۲۶۱۵۸      

شرکت باربری ونک سالهاست در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه در شمال  و غرب تهران مشغول به خدمت رسانی است. باربری ونک تهران، انواع  خدمات حمل بار، کالا و اثاثیه ی منازل و ادارات مختلف در ابعاد گوناگون را انجام می دهد.

اگر برای حمل بار و اسباب کشی خود به دنبال یک باربری مطمئن هستید، بهتر است از پرسنل و نیروهای متخصص  باربری ونک کمک بگیرید.

استفاده از ماشین های مختلف با امکانات به روز شده، به کار بردن شیوه های نوین بسته بندی حرفه ای و استفاده از کارتن های بسیار محکم و ضد ضربه از جمله مزایا و روش های کاری ماست.

بعد از بررسی کالا یا اثاثیه ی مورد نظر شما،  کادرمتخصص این باربری ونک، اقدام به بسته بندی و مقاوم سازی آنها در برابر آسیب های احتمالی می کنند.

بنابراین دیگر نگران نباشید. کالا و بار شما با رعایت اصول ایمنی به سلامت به مقصدتان خواهد رسید. ضمن آن با دقت نظر و برنامه ریزی مناسب، تمامی سرویس ها و خدمات در سریع ترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

باربری محدده ونک

تمامی ماشین های این باربری از قبیل انواع کامیون، کامیونت و خاور کاملا مناسب اسباب کشی و حمل اثاثیه می باشد و کاملا موکت کاری شده و مسقف هستند، و پرسنل ما با توجه به کالا و بار شما ماشین مناسب را به شما پیشنهاد می کنند.

شما می توانید از سرویس های باربری ونک با تعرفه قیمت و کرایه ی ارزان  و کاملا مقرون به صرفه استفاده کنید.

باربری ونک به صورت بیست و چهار ساعته و تمام وقت آماده سرویس دهی به کلیه مشتریان و مراجعین محترم است. اطمینان داشته باشید، با انتخاب خدمات باربری از این مجموعه، اثاثیه و بار شما در برابر آسیب های احتمالی تضمین می شود.

رضایت مندی مشتری همواره اولین هدف ماست.

کافی است بدون اتلاف وقت با ما تماس بگیرید تا سرویس و خدمات مورد نظر خود را با کیفیت و هزینه ی مناسب دریافت کنید.

منتظر تماس شما هستیم:

۰۲۱۶۶۷۰۹۴۷۲     

۰۲۱۷۷۹۳۵۵۹۱     

۰۲۱۲۲۸۸۷۶۰۳     

۰۲۱۴۴۳۱۹۰۲۱      

۰۲۱۸۸۶۲۶۱۵۸     

شبانه روزی ۰۹۱۹۴۴۳۵۴۵۰ 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *